Kurs Photoshop Online Videobook

"Zbiór zadań reklamowych" kurs dla początkujących

 

PS HERO STUDIO

PHOTOSHOP PREMIUM TRAINING CENTRE 

 

Jakie tematy omówione zostały w tym videobooku?

Wykonamy 18 zadań reklamowych składających się z 18 różnych grafik
Wykorzystamy warstwy i maski w praktyce, a nie w teorii
Zaprojektujemy baner, wizytówkę, plakat, grafiki na social media oraz do druku
Stworzymy pliki do druku, które będziesz mógł samodzielnie oddać do drukarni
Przygotujemy zdjęcie na białym tle do sklepu internetowego - packshot
Omówimy kompozycję aby tworzyć nowoczesne iładne grafiki w oparciu o obecne trendy
Wykonamy odbicie lustrzane produktu oraz przygotujemy warianty kolorystyczne
Nauczymy się zapisywać pracę do internetu i na dysku komputera
 
 

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Osoby początkujące, nie mające do tej pory styczności z grafiką i programem Adobe Photoshop
Osoby średniozaawansowane chcące poszerzyć wiedzę z Photoshopa o projektowanie graficzne
Osoby prowadzące własny sklep internetowy lub sprzedające na platformach Allegro, Amazon, Ebay
Pracownicy agencji reklamowych, marketingowych oraz działów sprzedaży
 
 
 
 

Materiały video 4K (UHD)

Każde zadanie w Kurs Photoshop Online Videobook składa się z materiałów wideo w jakości 4K oraz materiałów pomocniczych, takich jak czcionki, zdjęcia i gotowe pliki psd. W sumie to 280 minut materiałów podzielonych na 18 zadań. Na koniec otrzymasz certyfikat uczestnictwa w kursie. 

 
 
 
 

Oprogramowanie Adobe Photoshop

Kurs odbywa się na polskiej wersji programu Adobe Photoshop 2018. Pomimo, że kurs jest już trochę na runku, nadal większość rzeczy wykonuje się w ten sam sposób, dlatego możesz użyć do nauki najnowszej wersji programu. Możesz pracować na systemie Windows jak i Mac. Darmowa wersja programu Adobe Photoshop na 7 dni jest dostępna na stronie Adobe: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

 
 
 
 

Czy dam sobie radę na kursie?

Wszystkie zadania są tłumaczone od podstaw, dlatego nawet osoba początkująca da sobie radę. Każde z zadań jest oznaczone stopniem trudności. Osoby początkujące powinny zacząć od zadań oznaczonych jako „łatwe”, następnie przejść do zadań trudniejszych.

 
 
 
 

W jakiej formie otrzymam materiały?

Kurs otrzymasz nagrany na pendrive za pomocą kuriera DPD. W przesyłce znajdziesz również wydrukowane materiały, certyfikat oraz pinezkę "I love Photoshop".

 
 
 
 

Certyfikat - Kurs Photoshop Online Videobook

Ponieważ składa się on z 18 zadań praktycznych w formie 18 filmów wideo w jakości 4k. Nie jest to suche omawianie narzędzi. Ten kurs photoshop online pokaże Ci jak działa kompozycja, jakie są zasady ustawiania tekstu oraz produktu w reklamie. Ten kurs to nie tylko wiedza z Photoshopa i zwykły kurs grafiki online. Chcę abyś poznał cały proces twórczy. To jedyny taki internetowy Kurs Photoshop online. Od teraz pytania: jak zrobić białe tło w Photoshopie czy jak zrobić wizytówkę w Photoshopie nie będą stanowiły problemu.

 
 
 
 

Zbuduj własne pierwsze portfolio graficzne

Ten kurs to nie tylko wiedza i certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie Photoshop online. Dzięki niemu zbudujesz swoje pierwsze portfolio, które otworzy Ci drzwi do kariery grafika. Zadania są nastawione na zdobycie solidnej wiedzy z branży reklamowej i graficznej. Po tym kursie będziesz dysponować 18 pracami do swojego portfolio.

 
 
 
 

Dlaczego ten kurs jest inny niż wszystkie?

Ponieważ składa się on z 18 zadań praktycznych w formie 18 filmów wideo w jakości 4k. Nie jest to suche omawianie narzędzi. Ten kurs photoshop online pokaże Ci jak działa kompozycja, jakie są zasady ustawiania tekstu oraz produktu w reklamie. Ten kurs to nie tylko wiedza z Photoshopa i zwykły kurs grafiki online. Chcę abyś poznał cały proces twórczy. To jedyny taki internetowy Kurs Photoshop online. Od teraz pytania: jak zrobić białe tło w Photoshopie czy jak zrobić wizytówkę w Photoshopie nie będą stanowiły problemu.

 
 
Jestem naprawdę początkującym użytkownikiem programu. Kurs photoshop online pokazał mi jak mogę używać go do działań reklamowych i marketingowych.

Anna Nowik, marketing manager – Harev Group

 
 
Fotografuję od niedawna, głównie dzieci i śluby. Ten kurs pokazał mi, że tak naprawdę nie ma się czego bać jeśli chodzi o Photoshopa.

Arkadiusz Jagodziński, przedsiębiorca, właściciel sklepu online

 
 

Spis treści kursu - "Zbiór zadań reklamowych"

 

Przykładowe zadania wykonywane na kursie

Kurs Photoshop Videbook - "Zbiór zadań reklamowych"

 
 

Montaż reklamowy

Bardzo ważna umiejętność w reklamie to tworzenie realistycznych fotomontaży. W reklamie soku Juicy, staramy się zbudwać ją od podstaw. Sami tworzymy tło, wklejamy produkt, owoc i wodę. Na koniec dodajemy typografię. Wykorzystujemy do tego to co daje nam Photoshop: warstwy, maski i narzędzia, a to wszystko na jedynym w sieci takim kursie. Zacznij kurs photoshop online już dzisiaj.

 
 
Montaż reklamowy zadanie kursowe
 

Reklama produktu

W jednym z zadań kursowych wykonamy reklamę z produktem, związaną z aplikacją na smartfony. Musimy wyciąć telefony z tła oraz narysować pod nimi cień. Na koniec wstawimy logo i napisy. Całość wykonujemy za pomocą zasad kompozycji, tak aby reklama była ładna w odbiorze, czytelna i nowoczesna.

 
 
 

Plakat

Podczas kursu wykonamy plakat dla firmy deweloperskiej. Będzie on zawierał więcej tekstu. Nabyte umiejętności na kursie Photoshop online przydadzą się do tworzenia podobnych tego typu projektów już po kursie.

 
 
 

Wizualizacja projektu mockup

Pora zwizualizować nasz projekt. Za pomocą mockupu pokażemy jak nasz projekt będzie wyglądał na żywo. To tylko jedno z 18 zadań na kursie Photoshop videobook. Przyda się gdy klient poprosi nas o pokazanie jak projekt będzie wyglądał już po wydrukowaniu.

 
 
 

Projekt do druku

Jak zrobić wizytówkę w Photoshopie i przygotować ją do druku? W tym zadaniu odpowiemy sobie na to pytanie. Wykonamy projekt, który po kursie online można oddać do drukarni. Podczas kursu wykonamy dwa różne zadania związane z projektami do druku. Dodamy spady i linie pomocniczne. Ustawimy kolory w trybie CMYK. Wszystko to czego będzie wymagała od nas drukarnia.

 
 
 

Typografia

Tekst to podstawa budowania reklamy i tworzenia przekazu dla klienta. W tym videobooku poznasz zasady wprowadzania tekstu. Dodatkowo dowiesz się gdzie szukać ciekawe czcionki do swoich projektów. 

 
 
 

Zasady kompozycji i koloru

Aby zrozumieć cały proces twórczy, oprócz wiedzy z programu Photoshop, potrzebujesz informacji na temat projektowania graficznego i zasad budowania kompozycji w reklamie. Jedna z lekcji jest poświęcona zasadom budowania reklamy. Tak aby Twoje przyszłe grafiki były ładne i nowoczesne. Zauważ, że nie jest to zwykły kurs photoshop online, ale coś więcej.

 
 
 

Zdjęcia packshot

Zadanie to jest związane z retuszem zdjęcia i odpowie nam na pytanie jak zapisać produkt na białym tle w Photoshopie. Na koniec dodamy odbicie lustrzane i wykonamy kilka wariantów kolorystycznych produktu. Od teraz pytanie jak zrobić białe tło w Photoshopie nie będzie kryło przed wami żadnych tajemnic. Ta umiejętność przyda się każdej osobie prowadzącej sklep internetowy, aby jej produkty wyglądały ładnie i profesjonalnie.

 
 
 

Zobacz jak wygląda kurs:

 

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób które chcą wykorzystywać program Adobe Photoshop do celów reklamowych i biznesowych. Ten najpopularniejszy program graficzny na świecie, oprócz narzędzi do retuszu, kryje w sobie mnóstwo opcji do tworzenia grafik z przeznaczeniem do internetu i druku. Rekomendowana jest minimalna znajomość programu, jednak osoby bardzo początkujące, również dadzą sobie radę. Zobacz kurs photoshop online – zbiór zadań reklamowych, który składa się z osiemnastu zadań praktycznych, podczas których wykonasz projekty do internetu jak baner czy grafika na social media oraz projekty do druku jak np. wizytówka i plakat. Cały kurs zawiera również mnóstwo informacji na temat projektowania graficznego, tak aby Twoje przyszłe projekty były ładne i nowoczesne.

 

Rozpocznij kurs!

 
 
Cennik kursu Poziom 1 - retusz zdjęć Warszawa

Kurs Photoshop Videbook - "Zbiór zadań reklamowych"

399

Kupując kurs otrzymujesz kurierem DPD pendrive z nagranym kursem i przypinkę „I love Photoshop”. Aby dokonać zakupu podeślij dane do wysyłki na studio@bartosztroch.com, w mailu zwrotnym otrzymasz dane do płatności.

 • 18 zadań w postaci plików wideo w jakości 4k
 • Materiały kursowe w formie notatek cyfrowych i drukowanych oraz piliki .psd
 • Nielimitowany dostęp do kursu nagrany na stylowy pendrive
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Przypinka „I Love Photoshop”
 • Dostęp do grupy kursowej
 • Kurs odbywa się na polskiej wersji Photoshopa CC
 

Profil kursu - "Zbiór zadań reklamowych" Videobook

Kurs Photoshop - "Zbiór zadań reklamowych" Videobook przeznaczony jest dla osób początkujących. Kurs realizowany w oparciu o program Adobe Photoshop. Aby uczestniczyć w kursie  nie jest wymagana żadna wiedza początkowa. Kurs prowadzony jest od podstaw.

  • Tworzenie grafik reklamowych100%
  • Retusz zdjęć1%
  • Poziom trudności5%

  Programy:

   
   
   

  Zobacz również inne kursy i szkolenia:

   

  Nie wiesz jaki kurs wybrać?

  Zobacz porównanie wszyskich kursów