Kurs Photoshop Warszawa 1-1 Indywidualny

Dla początkujących

Kurs stacjonarny lub online lub z dojazdem do firmy

 
 

Jakie tematy omówimy na tym kursie?

Tworzenie grafik i materiałów reklamowych - baner, billboard, ulotka, rollup
Wycinania obiektów z tła, zapisu zdjęć na białym tle do sklepu internetowego wraz z odbiciem lustrzanym
Retusz fotografii z zachowaniem standardów magazynowych
Podmiana nieba na zdjęciu, dodawania blasku słonecznego oraz światła
Jak projektować grafiki zgodnie z zasadami kompozycji i dobierania koloru
Korzystania z darmowych serwisów ze zdjęciami, czcionkami oraz pędzlami
Praktycznego korzystania z narzędzi, filtrów, warstw i masek
Zapisu pracy do druku i internetu oraz korzystania z akcji, przydatnych w fotografii ślubnej, noworodkowej i dziecięcej
 
 

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs Photoshopa?

Osoby poszukujące indywidualnej nauki Photoshopa
Początkujący i średniozaawansowani użytkownicy programu
Pracownicy agencji reklamowych, marketingowych, działów sprzedaży, PR, HR
Fotografowie, graficy, producenci, influencerzy
Osoby prowadzące własną firmę, sklep internetowy lub działania w social mediach
Studenci i uczniowie kierunków artystycznych jak fotografia, malarstwo, film
Firmy chcące szybko przeszkolić pracownika
Osoby poszukujące nowej ciekawej pracy, gdzie wymagana jest znajomość Photoshopa
 
 
 

Materiały szkoleniowe

Na zajęcia  Kurs Photoshop Warszawa zapewniamy materiały w postaci grafik i zdjęć na których wspólnie pracujemy. Jeśli jednak masz swoje zdjęcia lub projekty nad którymi chciałbyś razem popracować, pamiętaj aby zabrać je ze sobą. Podczas zajęć poznasz serwisy z darmowymi i płatnymi czcionkami, grafikami, pędzlami, zdjęciami i ikonami. Dodatkowo otrzymujesz materiały edukacyjne w formie papierowej, w których znajdziesz najważniejsze informacje jak skróty klawiszowe i ważne linki do omawianych stron, abyś mógł do nich szybko wrócić. W przypadku wyboru wersji rozszerzonej kursu otrzymujesz nasz firmowy dedykowany pendrive.

 
 
 

Sprzęt i oprogramowanie

Aby uczestniczyć w kursie potrzebujesz jedynie laptopa. Obecnie na większości komputerów obecnych na rynku jesteśmy w stanie pracować na Photoshopie i tworzyć grafiki, tak więc nie musi być to bardzo wydajny komputer. Możesz pracować na systemie Windows jak i Mac OS.  Pracujemy na programie Adobe Photoshop CC 2024.
Darmowa wersja programu 7 dniowa jest dostępna na stronie Adobe: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

 
 
 

Przewagi kursu indywidualnego

Najlepszym sposobem nauki programów graficznych jest szkolenie i praca 1-1 z trenerem. Podczas zajęć tempo nauki programu Adobe Photoshop jest dostosowane do Ciebie. Nie śpieszymy się, nie musisz martwić się, że czegoś nie zanotujesz lub nie zrozumiesz. Fantastyczną rzeczą jest również to, że możemy pracować na Twoich projektach. Zadajesz tyle pytań ile chcesz.

Jest to kurs klasy premium. Masz pomysły na inne zadania? Daj nam koniecznie znać, ustalimy inny program zajęć. Kurs jest kursem Photoshop z certyfikatem. Każdy kursant otrzymuje na koniec certyfikat uczestnictwa w kursie.  

Zapraszamy na Kurs Photoshopa Warszawa!

 
 
 
 

Miejsce zajęć: Warszawa lub online lub z dojazdem do Twojej firmy

Kurs retuszu zdjęć Photoshop odbywa się w naszej sali szkoleniowej w Warszawie lub za pomocą połączenia online na żywo poprzez serwis Google Meet. Nasze nowoczesne i komfortowe sale szkoleniowe pozwalają na przeprowadzenie zajęć w wyjątkowym klimacie..  Na miejscu dostępny jest internet, woda, herbata, kawa. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy z wygodnym dojazdem tramwajem, autobusem lub samochodem. W pobliżu bardzo dobra baza hotelowa i gastronomiczna. Nasz adres:

PS HERO - Central Warsaw Cowork

ul. Puławska 12/3

02-566 Warszawa

 
 
 
 

Dodatki dla uczestników kursu rozszerzonego

Każda osoba uczestnicząca w kursie rozszerzonym otrzymuje pendrive o pojemności 8GB z nagranymi materiałami oraz kursem video do samodzielnej pracy w domu z 18 lekcjami. Co więcej otrzymujesz designerski pin Photoshopa, który możesz przyczepić do plecaka lub kurtki.

 
 
Zajęcia indywidualne to bardzo wygodny sposób pracy. Widać, że prowadzący ma doświadczenie w nauce osób początkujących, jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Jeszcze raz dziękuję! Kurs Photoshop Warszawa Indywidualny to był strzał w dziesiątkę!

Anna Wenge, Studio Bosco

 
 
Nie miałem czasu na kurs grupowy z Photoshopa. Z pomocą przyszło mi PS Hero Studio. Lekcje odbywają się za pomocą połączenia online na zasadzie współpracy indywidualnej. Absolutnie nie odczuwałem, żadnych minusów formy zajęć online, dlatego polecam tą wersję jak najbardziej. Dzięki temu zaoszczędziłem czas i pieniądze na dojazdy na zajęcia.

Arkadiusz Budziński, Europe Category Marketing Head – Novartis

 
 
Jako osoba kompletnie "a-komputerowa" i nietechniczna do granic możliwości (ale za to ucząca innych od parunastu lat innej dziedziny) z czystym sumieniem polecam każdemu ten kurs. Bardzo dobrze przemyślany program, zrealizowany idealnie w czasie. Widać że Bartek ma duże doświadczenie zarówno w pracy jako grafik jak i w nauczaniu a nie zawsze jedno idzie w parze z drugim. Jednym słowem pełen profesjonalizm!

Barbara Zielińska, kursantka

 
 
Najlepsze przygotowanie do Photoshopa jakie może być. Wykładowca przemiły, ogromną wiedzę ma i potrafi przekazać co najważniejsze. Wcześniej to co dla mnie było magią i rzeczami nie do zrobienia teraz mogę zrobić to od ręki nie stanowi nic problemu po kursie. Polecam branie kursu stacjonarnego rozszerzonego. A dni kursowe dzień po dniu lub co drugi dzień;) lepiej przyswaja się wiedzę.

Krzysztof Bogdanowicz, kursant

 
 

Przykładowe zadania i grafiki reklamowe wykonywane na kursie:

Kurs Photoshop Warszawa Indywidualny 1-1
 

Grafika do internetu

Nie ważne czy prowadzisz własną stronę internetową czy zarządzasz kontem firmowym na Facebooku lub Instagramie, to właśnie umiejętność tworzenia prostej grafiki internetowej to podstawa w dzisiejszym cyfrowym świecie marketingu. Po tych zajęciach bez problemu wykonasz podobną grafikę samodzielnie. Wstawiasz zdjęcie, dodasz tekst i logo, a całość złożysz według zasad kompozycji. Tego typu grafikę wykonujemy na kursie: Kurs Photoshop Warszawa lub online indywidualny.

 

Grafika do druku

Chciałbyś wykonać projekt, który będziesz mógł wydrukować? Plakat, ulotka, rollup, a może wizytówka? To wszystko można wykonać w programie Adobe Photoshop. Podczas zajęć wykonasz takie projekty. Będą one bazowały na tym z czego składa się cały Photoshop, a więc wykorzystamy warstwy, maski, tryby mieszania i style warstw. Następie z powodzeniem, będziesz mógł wykonywać podobne projekty do druku samodzielnie, bez znaczenia czy będzie to rollup, ulotka, plakat czy wizytówka. Pod koniec omówiona zostanie współpraca z drukarnią i przygotowanie pliku PDF, tak by wydrukowany plik był taki sam jak w Photoshopie.

 

Retusz zdjęć

Podczas tego bloku tematycznego zajmiemy się fotografią. Retusz zdjęć lub bardziej profesjonalnie mówiąc post produkcja zdjeć zajmuje bardzo ważną rolę w dziedzinie sztuki i produkcji sesji zdjęciowych. Dowiesz się jak zmieniały się trendy w retuszu na przestrzeni lat. Zmienimy kolor nieba, produktu czy oczu. Podejmiemy się retuszu zdjęć mody i portretu. Dowiesz się w jaki sposób retuszować skórę i poprawiać sylwetkę. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów, tak aby Twoje fotografie wyglądały jak najbardziej naturalnie, zgodnie ze standardami magazynów.

 

Reklama produktu

Reklama z produktem w roli głównej, może być już nieco trudniejsza. W tym zadaniu wycinamy tło z telefonów, tworzymy tło i dodajemy światło i cień. Następnie dokładamy typografię i logotypy. Gotowe!

 

Montaż reklamowy

Po prostszych zadaniach przyszedł czas na coś trudniejszego! Pora zająć się maskami i wycinaniem produktów z tła. Montaż reklamowy jest jednym z najczęstszych zadań wykonywanych przez grafików podczas codziennej pracy w programie Photoshop. Jest on wykorzystywany do łączenia elementów reklamowych w jedną całość. Oczywiście nie jest to nic trudnego, gdy jest się na kursie indywidualnym w Warszawie lub online. Zobacz przykładowy montaż wykonywany na kursie.

Przepiękne montaże reklamowe wykonamy na kursie Photoshop. Zadanie może wydawać się trudniejsze niż zwykłe, ale jest to kurs indywidualny photoshop więc dasz sobie radę!
 

Fotomontaż

Podczas zajęć zbudujemy kompozycję złożoną z kilku zdjęć, którą w grafice nazywa się fotomontażem. Dowiesz się jak wycinać elementy z tła. Chcesz wysłać znajomego na wczasy na księżyc? A może wolisz umieścić go na szczycie Mount Everest? Wszystko zależy od Twojej kreatywności! 

 

Zdjęcia do sklepu internetowego

Przygotowywanie zdjęć produktów do sprzedaży w internecie to ważny proces. Aby sprzedać produkt musi on dobrze wyglądać! Podczas tego bloku tematycznego przygotujemy packshoty. Packshot jest to zdjęcie produktu do sprzedaży w internecie, wykonywane najczęściej na białym tle. Zrobimy odbicie lustrzane i dodamy cień. Dodatkowo dowiesz się jak przygotować produkt w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Edycja tekstu

Podczas zajęć poznasz podstawy wprowadzania tekstu w programie Adobe Photoshop. Następnie omówiona zostanie jego edycja: wielkość, krój, pogrubienie oraz odstępy (światło i kerning). Dowiesz się jak w nowoczesny sposób przygotować typografię w Photoshopie oraz gdzie wyszukać w internecie ciekawe kroje czcionek i jak ułożyć napisy by były czytelne i przejrzyste. Praca na tekście to jedna z podstawowych umiejętności każdego grafika.

 

Zasady tworzenia grafik

Indywidualny Kurs Photoshop to nie tylko nauka narzędzi, które są dostępne w programie. Podczas tego kursu dowiesz się wszystko na temat kompozycji i dobierania kolorów w grafice. Poznasz zasady jak ułożyć logo i dobrać jego wielkość, jak ustawić margines, czy sprawdzić poprawność tekstów reklamowych. Dodatkowo poznasz triki, które z powodzeniem będziesz mógł stosować podczas tworzenia swoich własnych projektów reklamowych. Co więcej jeśli do tej pory współpracowałeś z grafikiem i nie zawsze wiedziałeś czy Twoje podpowiedzi są trafne, teraz będziesz wiedział jak odpowiednio poprowadzić projekt i nabierzesz pewności siebie. Zacznij już dzisiaj Kurs Photoshop - Warszawa lub online!

 

Mockup czyli wizualizacja

Tworzenie wizualizacji już gotowych projektów to bardzo ważny proces twórczy, który tak naprawdę kończy naszą pracę na danym projekcie. Służy do tego tzw. mockup czyli wizualizacja. Moglibyśmy nazwać to również makietą. Nasz gotowy projekt nałożymy na koszulkę, kubek i torbę papierową. Czyli można powiedzieć, że w pewnym sensie go "zwizualizujemy".  Jak widzisz ten kurs Photoshop - Warszawa lub online, pokazuje bardzo ciekawe uzupełnienia wiedzy niż zwykły kurs który możesz znaleźć na Youtube.

 

Praca na własnych elementach

Chciałbyś przećwiczyć zdobytą wiedzę na własnych przykładach z którymi zmagasz się na codzień w pracy? Nie ma problemu! Pamiętaj, aby zabrać swoje grafiki, zdjęcia, logo na zajęcia. Dzięki temu będziemy mogli popracować na Twoich przykładach. Wybierając: Kurs Photoshop Warszawa lub online w trybie nauki indywidualnej jesteśmy w stanie ćwiczyć z Twoimi grafikami, tak aby wiedza stała się jeszcze bardziej dopasowana do Ciebie.

 

Przygotowanie pracy do druku

Chcesz samodzielnie przygotowywać projekty do druku? Na tym kursie: Kurs Photoshop Warszawa i online, dowiesz się jak przygotować projekt, który spełni wymagania drukarni. Zostaną omówione nastepujące kwestie: CMYK, spady, linie cięcia, marginesy, zamiana czcionek na krzywe oraz ustawianie końcowego PDF'a. Następnie poruszone zostaną sprawy druku cyfrowego i offsetowego oraz druk z kolorów Pantone. Po tym kursie, współpraca z drukarnią nie będzie już niczym strasznym, a czystą przyjemnością.

 
 

Materiały dodatkowe !

Każda osoba uczestnicząca w kursie rozszerzonym otrzymuje pendrive o pojemności 8GB z nagranymi materiałami oraz kursem video do samodzielnej pracy w domu z 18 lekcjami. Co więcej otrzymujesz designerski pin Photoshopa, który możesz przyczepić do plecaka lub kurtki. Niezależnie czy zdecydujesz się na wersję: Kurs Photoshop Warszawa czy Kurs Photoshop wersja online.

 
 
 
 

Kurs Photoshop Warszawa z dojazdem do firmy lub online

Do wyboru dwa warianty kursu: Podstawowy 16h oraz Rozszerzony 20h

 
 

Program Kursu Indywidualnego Adobe Photoshop 2024

Kurs podstawowy realizowany jest w 16h natomiast rozszerzony w 20h. Jedna sesja trwa 4h lub 8h. Sesja poranna 9:00-13:00 i popołudniowa 16:00-20:00. 

*Kolorem niebieskim zaznaczono elementy dodatkowe kursu rozszerzonego względem kursu podstawowego

1. Wstęp do grafiki i retuszu zdjęć

 • Rozpoczęcie kursu Adobe Photoshop – Training Centre Warszawa
 • Wstęp do programu, omówienie Adobe Creative Cloud
 • Pojęcia związane z grafiką i retuszem fotografii
 • Sprzęt retuszera i grafika (monitor, tablet, miejsce pracy)
 • Omówienie zasad kompozycji, poprawnego dobierania kolorów, analiza grafik reklamowych i ich elementów składowych
 • Serwisy z darmowymi i płatnymi czcionkami, ikonami, zdjęciami, gradientami, pędzlami, szablonami jako zaplecze grafika i przygotowanie do dalszej pracy w Photoshopie

 

2. Wstęp do programu oraz praca na tekście

 • Konfiguracja programu, omówienie paneli pracy – narzędzi, warstw i aplikacji
 • Zmiana wielkości grafiki, skalowanie, kadrowanie
 • Dodawanie nowych krojów czcionek do programu
 • Wstawianie tekstu, dobór kroju czcionki, formatowanie tekstu (kerning, interlinia, justowanie, pogrubienie, pochylenie, edycja zaawansowana)
 • Linijki i linie pomocnicze, rysowanie siatki
 • Praca nad reklamą tekstową

 • Układanie tekstu za pomocą zasad kompozycji

 

3. Konstrukcja obrazu cyfrowego

 • Pojęcie grafiki rastrowej i wektorowej – omówienie różnic i ich zastosowanie w praktyce
 • Przygotowanie pliku i ustawienie nowego obszaru roboczego – jak rozpocząć pracę, rozdzielczości, DPI, pixele, przestrzeń barwna, kolory, RGB, CMYK, HEX, PANTONE
 • Obiekty inteligentne
 • Rodzaje plików i ich rozszerzenia

 

4. Tworzenie pierwszej grafiki

Podczas tego bloku tematycznego uczestnik dowiaduje się krok po kroku jak stworzyć prostą grafikę na potrzeby publikacji internetowej – strona www, Instagram, Facebook, LinkedIn.

 • Ustawienie nowego obszaru pracy – analiza jaką rozdzielczość wybrać
 • Importowanie obiektów do Photoshopa – tło, logo, tekst, ikony
 • Układanie elementów na obszarze roboczym z wykorzystaniem warstw i zasad kompozycji
 • Tworzenie tła za pomocą gradientów lub jednolitego koloru
 • Praca na stylach warstw
 • Organizacja przestrzeni warstw, tworzenie grup i oznaczanie ich kolorem
 • Zapis reklamy do publikacji w internecie – jpg. png. co wybrać

 

 

 

5. Retusz zdjęcia i praca na fotografii z wykorzystaniem Photoshopa

Podczas tych zajęć kursant poznaje pracę retuszera. Omawiamy najważniejsze retuszerskie trendy ostatnich lat. Analizujemy fotografie i wyznaczamy kierunki jej retuszu.

 • Importowanie fotografii do Photoshopa
 • Kadrowanie
 • Czyszczenie zdjęcia – stempel, łatka, pędzel korygujący
 • Retusz skóry, modyfikacja sylwetki i rysów twarzy, wygładzanie skóry
 • Usuwanie elementów ze zdjęcia
 • Formowanie kształtu – zmiana kształtu ciała, korekcja wyglądu
 • Zmiana kolorów na zdjęciu oraz jasności
 • Selektywna zmiana koloru – oczu, elementów ubrania
 • Wyostrzanie zdjęcia
 • Zapis zdjęcia do druku i internetu
 • Praca na plikach RAW – Camera RAW

 • Wstęp do hi-end retuszu

 • Akcje – szybki retusz zdjeć np. ślubnych, eventowych

 

6. Maski, rendery, praca na fotografii produktowej

W trakcie tych zajęć uczestnik poznaje bardziej zaawansowane opcje programu. Nakładamy na zdjęcia światło, wstawiamy słońce lub deszcz. Ważnym elementem tych zajęć jest poznanie maskowania i trybów mieszania. Na koniec uczestnik poznaje zasady tworzenia fotografii produktowej – packshot na białym tle do potrzeb sklepu internetowego.

 • Wstęp do maskowania, omówienie podstawowych zasad pracy na maskach w Photoshopie
 • Wstawianie światła, flar, rozbłysków, wody – wstęp do fotomontażu i trybów mieszania
 • Praca na produkcie – tworzenie packshotów do sklepu internetowego
 • Tworzenie białego tła za produktem i wstawianie cienia pod produkt oraz odbicia lustrzanego. Przygotowanie pełnego „packshota” pod sprzedaż internetową.
 • Usuwanie tła ze zdjęcia
 • Łączenie zdjęć i tworzenie rozbudowanego fotomontażu z kilku elementów (woda, butelka, owoce, światło)

 

7. Tworzenie reklamy graficznej

Podczas tych zajęć uczestnik kursu łączy poznaną wcześniej wiedzę w celu stworzenia samodzielnie profesjonalnej grafiki reklamowej.

 • Przygotowanie pliku
 • Import elementów graficznych do reklamy
 • Łączenie i kompozycja
 • Wykorzystanie programu Adobe Kuler do zbudowania inspiracji kolorystycznej
 • Przygotowanie Mockup’u (wizualizacji)
 • Przygotowanie do druku – spady, linie cięcia, zamiana czcionek na krzywe, generowanie pliku PDF jedno i wielo stronicowego

 • Wspólna praca nad projektem reklamowym, omówienie grafiki wykonanej przez uczestnika

 

8. Ćwiczenia pod okiem wykładowcy

 • Wykonywanie zadań, podsumowanie kursu i wręczenie certyfikatu ukończenia kursu Adobe Photoshop.
 • Większa ilość zadań, możliwość pracy na własnych projektach

 

9. Ćwiczenia zaawansowane

 • Większa ilość zaawansowanych zadań

 • Tworzenie reklamy na podstawie briefa i księgi znaku

 • Przygotowanie portfolio, gdzie je publikować i jak rozpocząć pracę jako grafik

 
 

Profil kursu: Kurs Photoshop Warszawa lub online lub z dojazdem do firmy Indywidualny 1-1

Kurs ten jest realizowany od podstaw i żadna wcześniejsza wiedza z obsługi programu Adobe Photoshop nie jest wymagana. Wymagana jest natomiast podstawowa wiedza z obsługi komputera (korzystanie z internetu, ściągnie plików na dysk, otwieranie plików, korzystanie z myszki i klawiatury). Pracujemy zarówno na systemach Windows jak i Mac OSx.

  • Tworzenie grafik reklamowych100%
  • Retusz zdjęć75%
  • Poziom trudności5%

  Programy:

   

  Zależy Ci na szkoleniu indywidualnym?

  Ceny kursów indywidualnych

   
  Kurs Photoshop Warszawa | Indywidualny 1-1 | PS Hero

  Zajęcia indywidualne Photoshop 1h

  200

  Zajęcia online
  • Indywidualny kurs 1-1
  • Zajęcia online na platformie Google Meet
  • Materiały edukacyjne w formie cyfrowej
  • Dostęp do grupy kursowej
  • Wygodna i szybka możliwość uczestnictwa w zajęciach bez wychodzenia z domu
  • Konsultacja dowolnych tematów z zakresu grafiki i retuszu
   
  Kurs Photoshop Warszawa | Indywidualny 1-1 | PS Hero

  Kurs Retuszu zdjęć indywidualny Photoshop 8h

  1590

  stacjonarnie Warszawa lub online lub z dojazdem do firmy
  • Indywidualny kurs 1-1
  • 16h kursu - odpowiednik 28 h w grupie
  • Warszawa lub online lub dojazd firmy
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Materiały edukacyjne w formie cyfrowej
  • Materiały edukacyjne w formie drukowanej
  • Dostęp do grupy kursowej
   
  Kurs Photoshop Warszawa Podstawowy

  Kurs Projektowania graficznego i retuszu Podstawowy indywidualny Photoshop 16h

  2990

  stacjonarnie Warszawa lub online lub z dojazdem do firmy
  • Indywidualny kurs 1-1
  • 16h kursu - odpowiednik 28 h w grupie
  • Warszawa lub online lub dojazd firmy
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Materiały edukacyjne w formie cyfrowej
  • Materiały edukacyjne w formie drukowanej
  • Dostęp do grupy kursowej
   
  Kurs Photoshop Warszawa Rozszerzony

  Kurs Kurs Projektowania graficznego i retuszu Rozszerzony indywidualny Photoshop 20h + Materiały video

  3990

  stacjonarnie Warszawa lub online lub z dojazdem do firmy
  • Indywidualny kurs 1-1
  • 20h kursu - odpowiednik 34h w grupie
  • Warszawa lub online lub dojazd do firmy
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Materiały w formie cyfrowej
  • Materiały w formie drukowanej
  • Dostęp do grupy kursowej
  • Materiały w formie video
  • Kurs Videobook - Zbiór zadań reklamowych (o wartości 399 zł) gratis!
  • Pendrive 8GB
  • Pinezka - I Love Photoshop
   

  Szukasz szkolenia dla większej grupy osób?

  Cennik szkoleń dla firm

   
  Kurs dla firm w Warszawie. Poznaj ten kurs Adobe Photoshop i rozpocznij pracę z nami

  Szkolenie firmowe Photoshop
  2 dniowe

  1800za osobę

  • Dla grupy 3-4 osób
  • Pełne 2 dni szkolenia
  • Materiały edukacyjne
  • Dostęp do grupy kursowej
  • Szkolenie w firmie lub naszej sali szkoleniowej
  • Certyfikat ukończenia kursu
   
  Kurs dla firm Warszawa 3 dni szkolenia

  Szkolenie firmowe Photoshop
  3 dniowe

  1600za osobę

  • Dla grupy 5-8 osób
  • Pełne 3 dni szkolenia
  • Materiały eduakcyjne
  • Dostęp do grupy kursowej
  • Szkolenie w firmie lub naszej sali szkoleniowej
  • Certyfikat ukończenia kursu
   

  Najczęściej zadawane pytania:

   
   

  Czy jest możliwość zajęć online?

  Oczywiście, że tak! Istnieje możliwość odbycia zajęć online bez wychodzenia z domu, na zasadzie połączenia na żywo z trenerem za pomocą platformy Google Meet.

   

  Dlaczego wybrać kurs Photoshop Warszawa lub online w PS Hero?

  Kurs ten jest prowadzony indywidualnie w oparciu o najnowsze programy nauczania graficznego.  Jest to kurs klasy premium gdzie 1-1 jesteś w stanie pracować z wykładowcą, który realnie pracuje w branży graficznej i fotograficznej. Kurs ten bazuje na przekazywaniu wiedzy nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Nie skupia on się wyłącznie na poznawaniu programu Adobe Photoshop, ale kreatywności i sztuce, która jest tutaj bardzo ważna. Zajęcia kursu Adobe Photoshop odbywają się w Warszawie w nowoczesnej sali szkoleniowej. Posiadamy najbogatsze portfolio klientów firmowych i indywidualnych w Polsce.

   

  Jak mogę rozwijać wiedzę po kursie?

  Po zajęciach na kursie Adobe Photoshop Warszawa lub online będziesz w stanie samodzielnie tworzyć grafiki na potrzeby strony internetowej i mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn. Będziesz w stanie zaprojektować grafikę tak aby spełniała zasady kompozycji, koloru i techniczne wymagania branżowe. Bez problemu oddasz pracę do druku. Przygotujesz własny rollup, ulotkę, zaproszenie czy wizytówkę. Będziesz w stanie edytować zdjęcia z zachowaniem standardów dla branży fotograficznej.

  Po kursie spojrzysz zupełnie innym okiem na dotychczasową współpracę z grafikami. Zmienisz sposób myślenia na temat grafiki oraz nabierzesz pewności siebie w projektowaniu graficznym.

  Otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie uczestnicy wymieniają się wiedzą, a Ty będziesz mógł zadawać pytania po kursie.

  Następnie wiedzę możesz rozwijać na kursie online – „Zbiór zadań reklamowych” Kurs ten pozwoli Tobie raz jeszcze przećwiczyć wykonywane na zajęciach zadania i będzie początkiem do zbudowania pierwszego portfolio graficznego.

   

  Kiedy odbywają się zajęcia?

  Kurs ten  jest kursem indywidualnym, to Ty sam ustalasz daty kiedy zajęcia mają się odbywać.  Zajęcia odbywają się w sesjach 4h i 8h. Sesja poranna 9:00-13:00 i popołudniowa 16:00-20:00. W przypadku wariantu całodniowego: 9:00-17:00. Są to stałe godziny dla kursu Photoshopa w Warszawie.

  • Kurs podstawowy trwa 16h i może odbywać się w 4 sesjach po 4h lub 2 sesjach po 8h.
  • Kurs rozszerzony trwa  20 h i może odbywać się w 5 sesjach po 4h lub 2 sesjach po 8h + 1 sesja 4h.

   

  Czy organizujecie szkolenia firmowe dla kilku osób?

  Oczywiście! Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego Photoshop w Twojej firmie lub w naszej sali szkoleniowej (z kawą pyszną kawą i lunchem). Co więcej szkolenie może być przeprowadzone w każdym miejscu w Polsce, tak więc to nie tylko Kurs Photoshop Warszawa.

   
   
   

  Czy dam sobie radę na tym kursie?

  Do udziału w kursie Photoshopa nie jest wymagana żadna wiedza związana z grafiką, sztuką czy samym programem Adobe Photoshop. Nie są również wymagane umiejętności zręcznościowe, czy umiejetność rysowania. Na kurs zapraszamy osoby w każdym wieku. Kurs odbywa się od podstaw. Wymagana jest natomiast podstawowa wiedza z obsługi komputera (korzystanie z internetu, ściągnie plików na dysk, otwieranie plików) . Pracujemy zarówno na systemach Windows jak i Mac OSx.

  Jeżeli posiadasz już jakaś wiedzę na temat Photoshopa lub pracowałeś wcześniej na starszych wersjach programu daj znać koniecznie na początku kursu, zostanie on wtedy odpowiednio zmodyfikowany abyś maksymalnie wykorzystał czas poświęcony na zajęcia. Podszkolisz wtedy podstawy i skupimy się na dalszym poznawaniu programu.

   

  Co przyda się na zajęcia?

  Na kurs Photoshop Warszawa zapraszamy z własnym laptopem (Windows lub Mac), który bardzo dobrze znasz i na co dzień na nim pracujesz. 

  Podczas kursu rekomendujmy skorzystać z 7 dniowej darmowej wersji programu Adobe Photoshop CC 2024. Link do pobrania tej wersji programu zostanie wysłany  przed zajęciami. Gdyby pojawiły się problemy z instalacją programu, zainstalujemy go na pierwszych zajęciach.

   

  Czy otrzymam certyfikat?

  Każdy uczestnik otrzymuje również certyfikat ukończenia kursu wystawiany w języku Polskim.

   

  Co oznacza kurs klasy premium - indywidualny?

  Kurs klasy premium wyróżnia kilka rzeczy od innych zwykłych kursów na rynku:

  • Indywidualna praca 1-1 z wykładowcą przy programie Adobe Photoshop
  • Po zajęciach otrzymujesz zadania do domu, które omawiamy bezpośrednio na następnych zajęciach
  • Program kursu opracowany w standardach zagranicznych uczelni artystycznych, bazujący na wiedzy praktycznej i artystycznej
  • Możliwość zadawania pytań, prowadzenia na spokojnie notatek, powtórek
  • Możliwość ustalenia dowolnych dni dla kursu i wyboru godzin porannych lub popołudniowych
  • Nowoczesna sala szkoleniowa i dostęp do grupy kursowej ze wsparciem po zajęciach

   

  Jak wygląda płatność za kurs?

  Po ustaleniu dokładnych godzin i dat kursu wysyłamy fakturę z terminem płatności 7 dni. Uwaga: Aby uczestniczyć w kursie trzeba dokonać za niego płatności. Jeśli płatność do dnia rozpoczęcia kursu nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie, zastrzegamy sobie prawo do nie przeprowadzenia kursu.

   

   

   

  Zapisz się już dzisiaj!

  Kursy odbywają się indywidualnie, aczkolwiek jest możliwość odbycia zajęć w dwie osoby. Na kurs zapraszamy z własnym laptopem. Jedna sesja trwa 4h lub 8h. Sesja poranna 9:00-13:00 i popołudniowa 16:00-20:00. Wystawiamy faktury.
   

  Uczestnicy:

  Przeszkoliliśmy już:

  3291

  osób i firm w Polsce


   

  Zobacz również inne kursy i szkolenia:

   

  Nie wiesz jaki kurs wybrać?

  Zobacz porównanie wszyskich kursów