cherrydeck-CRJMa0Ke7Tk-unsplash copy

PS HERO specjalizuje się w kursach i szkoleniach z zakresu grafiki i post produkcji zdjęć w programie Adobe Photoshop.

Specjalnie opracowany program na podstawie 10 lat doświadczenia w prowadzeniu kursów dla osób prywatnych i firm z całego kraju oraz kreatywne „flow” sprawiają, że jest to jeden z najlepszych kursów Adobe Photoshop w kraju. Kursy odbywają się na co dzień stacjonarnie w Warszawie i online.

 

HISTORIA

 

Twórcą i założycielem PS Hero Studio jest Bartosz Troch. W 2012 roku założył on firmę "Bartosz Troch Studio", która na przestrzeni 10 lat zdobyła bardzo silną pozycję na rynku szkoleń graficznych i retuszerskich w Polsce. Od samego początku ideą było przekazywanie wiedzy w sposób profesjonalny i oparty na wysokiej jakości materiałach szkoleniowych w trybie indywidualnym 1-1 z prowadzącym.  W czerwcu 2022 roku firma przeszła rebranding, zmieniając nazwę z Bartosz Troch Studio na PS Hero Studio. Będzie nam niezmiernie miło z Wami współpracować pod nową marką!

logochange
 

TRENER

 
Staram się przekazywać wiedzę z Photoshopa nie tylko na podstawie omawiania jego funkcji. Pokazuję jakie są zasady kompozycji, dobierania koloru, budowania reklamy oraz poprawnego retuszu fotografii, tak aby kursant zrozumiał cały proces twórczy.

Bartosz Troch

 
 

SZKOLIMY Z: